Home » Uncategorized

Uncategorized

Aplinkosaugos projektas: „BeeAplinka“

Mūsų gimnazijos vyresniųjų klasių mokiniai dalyvavo aplinkosaugos projekte ,,BeeAplinka“. Talka/paskaita/dirbtuvės – mokiniai visur buvo aktyvūs dalyviai. Šios akcijos nuotraukas galite pamatyti čia: https://www.facebook.com/media/set/?set=a.1449860065063476.1073741880.100805233302306&type=1&l=fd2ff27849

Pristatytas gimnazijos himnas

Spalio 6d., po keturių pamokų, Vilniaus krikščionių gimnazijoje, ilgosios pertraukos metu įvyko Mokytojų dienos šventės pratęsimas: 5-10 klasių moksleivių choras įteikė gimnazijos mokytojams dar vieną „žiedą“ – pirmąkart atliko šiais metais sukurtą Vilniaus Krikščionių Gimnazijos himną! Klavišiniais akompanavo muzikos mokytoja Edita, kuri ir paruošė moksleivius šiam pasirodymui, gitara – mokyklos psichologas Dimitrijus ir perkusija – devintokas Gabrielius.
Susirinkę klausytojai džiaugėsi rudenine staigmena, palydėjo pasirodymą gausiais plojimais bei padrąsinimo šūksniais.
Parengė muzikos mokytoja Edita Tamoševičienė.

Gegužės mėnesio švenčių grafikas.

Gegužės-mėnesio-švenčių-grafikas

5 kl. mokinių išvyka pas senjorus

Gruodžio 4 dieną penktos klasės mokiniai su auklėtoja Vaiva lankėsi Fabijoniškių socialinių paslaugų namuose, kur praleido smagią popietę su senjorais. Mokiniai surengė ir pravedė smagią žinių apie Lietuvą ir pasaulį viktoriną. Smagu, kad senjorai noriai atsakinėjo į klausimus ir buvo labai žingeidūs. Kadangi jau gruodis, o už lango dar nematyti sniego, mokiniai su senjorais karpė snaiges.
Penktokai ir seneliai džiaugiasi pirmu susitikimu ir laukia kitų išvykų bei bendrų veiklų.
Parengė 5 kl. mokiniai ir auklėtoja Vaiva

8 ir 9 kl. išvyka į Kauną

Birželio 2d. paskutinės mokslo metų išvykos metu aštuntos ir devintos klasės moksleiviai su auklėtojomis keliavo į Kauną. Ten aplankėme Lietuvos aviacijos ir anatomijos muziejus. Pirmajame muziejuje stebėjome išlikusių lėktuvų ekspoziciją ,su gidu kalbėjomės apie sraigtasparnių bei malūnsparnių skirtumus, matėme kilimo takais kylančius bei besileidžiančius lėktuvus, žaidėme simuliacinį žaidimą, valdydami lėktuvą. Anatomijos muziejuje matėme trijų rūšių ekspoziciją – kaulus, šlapius bei korozinius eksponatus. Galėjome palyginti žmonių ir šimpanzės skeletų skirtumus, matėme, kaip atrodo žmogaus plaučiai, kepenys, žarnos, inkstai, smegenys. Ištyrinėjome rankų ištisinius pjūvius, pastebėdami visus ranką sudarančius audinius. Galėjome į rankas paimti žmonių rankų, kojų kaulus ir kaukolę, palyginti jų svorį.

Tarp abiejų muziejų lankymo turėjome laiko pasidaryti draugišką pietų pertraukėlę gražiame gamtos prieglobstyje – Nemuno saloje. Dalinomės įspūdžiais, šypsenomis bei sumuštiniais su „Nutella“.

Esame patenkinti pamatę daug įdomių eksponatų muziejuose, pabendravę tarpusavyje, džiaugiamės tinkamu oru pasivaikščiojimui ir aplankę kitą miestą.

Parengė 8 klasės auklėtoja ir chemijos mokytoja Kristina Avetisianaitė

 

Nuotraukos ruošiamos.

VAIKŲ SUKURTO ŠOKIO ŠVENTĖ‘2015

KOVO 27D. 15VAL. DIDŽIOJOJE SALĖJE ĮVYKS 18-OJI VAIKŲ SUKURTO ŠOKIO ŠVENTĖ.

Kviečiame ateiti visus norinčius artimiau susipažinti su mokykla.

Šventės pirmoje dalyje – solo, duetų ir trio šokiai. Juose gali dalyvauti įvairaus amžiaus moksleiviai, patys sukūrę šokį savo pasirinkta tema (registracija pas mokytoją Aidą iki kovo 23d.).

Antroje dalyje – pradinių klasių mokinių kurti šokiai pasirinkta tema. Dalyvauja PU, 1A, 1B, 2, 3, 4 klasių moksleiviai.

Kviečiame visus pasidžiaugti  drauge šiemet naujai gimusiais šokiais.

dointhegoddessdance1

 

Šimtadienis

Penktadienį, vasario 20d.,  mokykloje įvyko antrasis mokyklos istorijoje šimtadienis. Nors ir vyravo siaubo tema, bet buvo šilta, jauki, šventiška atmosfera. Siaubo buvo tik tiek, kol dvyliktokai palaidojo visus blogus prisiminimus ir surado raktą iš tamsos išsinešdami tik nuostabiausias akimirkas praleistas mokykloje. Ačiū organizatoriams – 11 -tokams ir visiems padėjusiems surengti šią šventę. Dvyliktokams linkime prasmingų 100 dienų praleistų mokykloje besiruošiant kitam gyvenimo etapui.

Priešmokyklinio ugdymo klasė

Mūsų, pačių mažiausiųjų klasė anaiptol ne pati mažiausia! Mūsų auklėtoja yra Danutė. Mėgstame piešti, kalbėtis, dainuoti, sportuoti, bėgioti. Taip pat mėgstame ir pavalgyti, o prieš tai nepamirštame palaiminti maisto gražia giesmele. Esame labai linksmi, gyvas sidabras! Labai džiaugiamės galėdami kitais metais būti tikrais šiais mokyklos moksleiviais.