Home » Articles posted by audrius

Author Archives: audrius

KMOK Ralis 2015 – REGISTRACIJA

Kviečiame visus kartu atšvęsti mokslo metų pabaigą ir vasaros pradžią. Praleiskime šią dieną kartu, kaip vieninga gimnazijos bendruomenė. Ypatingai kviečiame naujai atėjusias šeimas pasinaudoti puikia galimybe iš arčiau susipažinti su mokyklos bendruomene.

Programoje kuri truks nuo 10.00 iki 19.00 Jūsų laukia:

  • linksmos automobilio vairavimo užduotys,
  • orientacinės varžybos,
  • linksmybės Labanoro girioje prie ežero, laužas, vaišės, draugiškas bendravimas ir puiki nuotaika.

Dalyvaujant būtina turėti fotografavimo įrangą (tinka ir telefonas:), laidą nuotraukų perkėlimui į kompiuterį, geriamo vandens, užkandžių, patogi apranga, šypsenas visam ekipažui.

Norinčius dalyvauti prašome registruotis sumokant starto mokestį sekretorei.
Registracija vyks iki gegužės 23d.

 

KMOK Ralis 2014 KMOK Ralis 2013

Nuotraukose akimirkos iš 2013 metų KMOKralio

Akimirkos iš 2014 metų KMOKralio

Atvirų durų dienos

Mokslinių/kūrybinių rašto darbų konferencija.

Konferencijoje dalyvaus visi vyresniųjų klasių mokiniai. Savo darbus pristatys penki 11-os klasės mokiniai. Konferencija vyks 13:30 – 14:15.

 

Visus norinčius artimiau susipažinti su mūsų mokykla kviečiame apsilankyti

Priešmokyklinio ugdymo klasė

Mūsų, pačių mažiausiųjų klasė anaiptol ne pati mažiausia! Mūsų auklėtoja yra Danutė. Mėgstame piešti, kalbėtis, dainuoti, sportuoti, bėgioti. Taip pat mėgstame ir pavalgyti, o prieš tai nepamirštame palaiminti maisto gražia giesmele. Esame labai linksmi, gyvas sidabras! Labai džiaugiamės galėdami kitais metais būti tikrais šiais mokyklos moksleiviais.

 

Vaikų knygos diena

Dėmesio!

Visus didelius ir mažus kviečiame prisiminti vaikystę, skaitytas knygas, mėgstamiausius knygų veikėjų ir dalyvauti vaikų knygos dienos minėjime.

KADA? gegužės 6 d.

KAIP? persirenkite mėgstamiausiu knygos personažu

Spėsime, kokio veikėjo kostiumais esame persirengę, o gražiausio kostiumo savininkas bus apdovanotas.

Netingėk, nebūk nuobodus ir prisijunk! Bus smagu!

 

Svečiuose buvęs mokinys – garsus būgnininkas Josh MCclung

Gyvenimo kelias

Vilniaus krikščionių mokykloje  mokiniai turėjo galimybę susipažinti su buvusiu mokyklos mokiniu ir garsiu Lietuvos būgnininku amerikiečiu Džošu (Josh MCclung). Nedidelio ūgio, įdomios išvaizdos ir be galo draugiškas vyrukas pasakojo apie save, kelią į muziką, gyvenimą Lietuvoje . Jis gimė ir augo misionierių iš JAV šeimoje, Lietuvoje gyvena nuo 2000 metų. Džošas nuo trejų metų pradėjo mušti būgnais ir jam tai labai gerai sekėsi. Kai Džošas užaugo, pradėjo groti įvairiose lietuvių grupėse (G&G Sindikatas, The Perfect Pill, su Jurga Šeduikyte ir kt.), o vienu metu grojo net aštuoniose. Viena iš jų buvo krikščioniška grupė „Gyvai“. Su šia grupe surengė daug koncertų ne tik Lietuvoje, bet ir užsienyje. Dabar Džošas su žmona ruošiasi grįžti į Ameriką, tačiau jis pažadėjo, kad Lietuvos nepamirš.

Parengė 10 klasės mokinė Kamilė

Kviečiame į kermošių

DĖMESIO!

VISUS  VISUS  MAŽUS IR DIDELIUS, TĖVELIUS IR SENELIUS, MOKYTOJUS IR MOKINIUS,

KVIEČIAME Į Š. M. GEGUŽĖS 9 D. ORGANIZUOJAMĄ KERMOŠIŲ, KURIAME GALĖSITE PIRKTI, PARDUOTI, PAŽAISTI, IKI SOTIES PRISIŠOKTI, PRISIDAINUOTI.

PROGRAMA:

14.30 VAL. RANKDARBIŲ, VALGIŲ  EKSPONAVIMAS (PREKĖS TURI BŪTI ESTETIŠKAI PATEIKTOS, JEIGU REIKIA IR SUPAKUOTOS, ŠALIA PREKĖS PETEIKTA KAINA)

15.00- 16.00 VAL. FOLKLORO ANSAMBLIO KONCERTINĖ DALIS, MUGĖ

16.00- 19.00 VAL. UŽSIĖMIMAI SU MINDAUGU KORSAKU “STALO ŽAIDIMAIS”, VAIŠĖS –  BLYNŲ KEPIMAS

KETINANTIEMS PREKIAUTI SAVO SUKURTAIS DIRBINIAIS, SALDUMYNAIS BŪTINA IŠ ANKSTO INFORMUOTI MOKYTOJĄ GIEDRĘ.

LINKIME  KŪRYBINIŲ IDĖJŲ!

MOKYKLOS ADMINISTRACIJA

Velykinė šventė

Jėzus prisikėlė!

Prieš pat atostogas visi mokyklos mokiniai buvo pakviesti į didžiąją salę paminėti Jėzaus prisikėlimo šventės. Vyresniųjų klasių mokiniai, vadovaujami pradinių klasių mokytojos Giedrės Vėžytės, buvo parengę vaidinimą apie nuodėmingą pasaulį ir skelbė žinią, kad išgelbėti iš tamsybių, veidmainiško ir nuodėmingo pasaulio gali vienintelis Jėzus Kristus, atpirkęs mus ir atnešęs pasauliui viltį.

5 klasė

Penktoje klasėje mokosi 13 mokinių: 2 mergaitės ir 11 berniukų. Klasės mokytoja ir auklėtoja Giedrė. Mūsų klasė gana draugiška, aktyvi, iškilusias problemas stengiasi spręsti diskutuojant, kalbant, ieškant teisingiausių sprendimų, stengiasi stropiai mokytis. Per pertraukas mėgstame aktyviai žaisti futbolą, stalo futbolą, gaudynes, atsineštus stalo žaidimus, skaityti knygas, piešti. Labiausiai patinkančios pamokos: sportas, matematika, dailė. Mėgstame lankytis teatruose, muziejuose, žiūrėti animacinius filmus, vaidinti.

Maloniai lauksime jūsų prisijungiant prie mūsų klasės kolektyvo!

12 klasė

Dvyliktoje klasėje  šiemet mokosi keturi mokiniai, kurių klasės auklėtoja yra Jurgita Miloševičienė.

Dvyliktokai yra rimtai nusiteikę kuo geriau pasiruošti egzaminams. Jei tavo klasės triukšmas trukdo tau susikaupti ir mokytis, ateik pas mus. Čia mokytojas tau skirs tikrai daug dėmesio ir , kai reikia, konsultuos asmeniškai.

Klasėje mokosi du vaikinai ir dvi merginos. Esame draugiška ir šiuolaikiška klasė.

 

11 klasė

Vienuoliktoje klasėje mokosi 9 mokiniai: 6 mergaitės ir 3 berniukai, kurių klasės auklėtoja yra lietuvių kalbos mokytoja Rūta. Mokykloje esame tikrai ne pati tyliausia ir ramiausia klasė, tačiau nepaisant mūsų aktyvumo, sugebame susikaupti, stropiai mokytis ir būti draugiški. Per pertraukas mėgstame žaisti krepšinį, stalo tenisą, dėlioti rubiko kubą, skaityti knygas, ramiai klausytis muzikos arba tiesiog plepėti susėdę ant minkštasuolio. Laisvalaikiu po pamokų ar per klasės valandėles užsiimame socialine veikla – lankome senjorus ir praskaidriname jų kasdienybę. Taip pat mėgstame lankytis teatruose, žiūrėti kiną, – kasmet laukiame „Hobito“ naujų dalių, – žaisti boulingą ir kitas aktyvias veiklas.

Lauksime Jūsų prisijungiančių prie mūsų klasės!